%100 Orjinal Ürün Garantisi

Farmareyon’da satılan ürünlerin ve markaların hepsi %100 orijinal ürün garantisi taşımaktadır. Ürünlerimizin orijinalliği ve son kullanma tarihleri konusunda %100 güvence sunuyoruz.

           Ürünler depolarımızda saklanırken, tüm ürün saklama koşulları elektronik olarak kontrol edilmektedir. Sağlık Bakanlığı’nın yönetmeliklerine uygun olarak sıcaklık ve nem kontrolü düzenli olarak yapılır ve ürünler yaz kış 24 saat boyunca %65 nem oranının ve 25 derecenin altında tutulur. Jeneratör sistemimiz ve nem alıcı cihaz ve klimalarımız ile tüm ürünlerimiz Avrupa standartlarında saklama koşulları altında her zaman güvendedir. 
 
          Sitemizde satışa sunduğumuz tüm ürünlerin doğrudan bayisiyiz. Dermokozmetik ürünlerimiz %100 orijinal ve yeni tarihli ürünlerdir. Bu konuda %100 güvence veriyor ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede önemsiyoruz. 

          Sitemizde satılan tüm ürünlerimiz faturalıdır. Faturasız ürün satışı asla yapmıyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz yüz binleri aşan teslimatı sorunsuz olarak gerçekleştirmiş ve ardımızda çözülememiş hiçbir problem bırakmamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.  

 

 

Farmareyon.com olarak her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede önemsiyor, %100 orijinal ürün garantisi ile güvenli ve ekonomik alışveriş yapmanız için gereken tüm şartları karşılamaya özen gösteriyoruz.

Meet our team

We are working hard with passion day by day to deliver best kitchen items to you. Besides work, we love backpacking, baking for fun, and sky-diving, etc.

Roy Hamilton

care workers

michal kors

Administrator, Web Designer

john doe

Administrator, Web Designer

KATHARIN

Administrator, Web Designer